JANEVSKI KËRKON VOTËN E BANORËVE TË STRUMICËS

639
0
SHPËRNDAJE

Ushqim falas për të gjithë nxënësit në shkollat fillore, premtoi në konferencën e sotme për shtyp, kandidati për kryetar të Strumicës nga LSDM-ja, Kosta Janevski. Ai paralajmëroi disa projekte për përmirësimin e mbrojtjes së fëmijëve në komunën. Janevski tha se në qoftë se e marrin përkrahjen në zgjedhjet më 15 tetor, do të punojnë për modernizimin e shkollave dhe për të mundësuar mësim më cilësor për të gjithë nxënësit.

“Mbetën edhe dy ditë deri në zgjedhjet, dhe katër ditë deri në hapjen e vendvotimeve. Ardhmëria e komunës së Strumicës për katër vitet e ardhshme është në duart tuaja. Ju duhet të vendosni se kujt do t’ia jepni besimin tuaj”, u shpreh Kosta Janevski, kandidat i LSDM për Strumicën.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU