“RASHFORD PO AQ I MIRË SA MBAPPE DHE DEMBELE”

525
0
SHPËRNDAJE

Legjenda e Manchester United-it, Rio Ferdinand, ka insistuar se sulmuesi i ‘Djajve të Kuq’ mund të bëhet një nga lojtarët më të mirë në botë

“Ai është një talent i madh dhe po përmirësohet vazhdimisht. Ka potencial po aq të madh sa Mbappe dhe Dembele, dhe besoj se do të jetë një nga lojtarët më të rëndësishëm për Manchester United-in dhe Anglinë”, ka thënë Ferdinand.

19 vjeçari ka shënuar 5 gola dhe ka kontribuar me 4 ndeshje në 11 ndeshje për ekipin e Jose Mourinho-s në këtë sezonë.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU