BARCELONA PAS LOJTARIT TË TOTTENHAM-it

873
0
SHPËRNDAJE

Alli në radarin e skuadrës katalunase

Klubi spanjoll, Barcelona janë duke e monituruar lojtarin e Tottenhamit, Dele Alli, raporton Sport.

Barcelona ende e dëshiron në radhët e veta, Philippe Coutinho-n e Liverpoolit mirëpo pas dështimit të transferimit të brazilianit, klubi katalunas e ka bërë Allin si alternativë për ta transferuar gjatë verës.

Alli kërkohet edhe nga Real Madridi dhe Manchester United./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU