GATI OFERTA, 400 MILIONË EURO PËR MESSIN

912
0
SHPËRNDAJE

Skuadra angleze gati të bëjë çmendurinë për argjentinasin

Skuadra angleze, Manchester City është gati që t’i ofrojnë 400 milionë euro për sulmuesin e Barcelonës, Lionel Messi gjatë afatit kalimtarë të janarit.

Nëse Messi refuzon të nënshkruaj kontratën e re më klubin e Bacelonës, City do të ndërhyjë menjëherë dhe gjatë janarit do të tentoi transferimin e tij, raporton AS.

Argjentinasi ende nuk e ka nënshkruar kontratën e re me klubin e tij aktual dhe nëse nuk e nënshkruan edhe për një kohë ai do të jetë lojtar i lirë në tregun e transferimeve./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU