SKANDALI NË HOLLYWOOD QË PO TRONDIT INDUSTRINË E FILMIT

584
0
SHPËRNDAJE

Regjisori më i fuqishëm i Hollywood  e pranon  edhe vet se ka ngacmuar seksualisht koleget

Janë publikuar shumë skandale në Hollywood, por ky i fundit ka ngritur shumë pluhur.

Është zbuluar se producenti i  njohur  Harvey Weinstein i cili është një dër më të suksesshmit në Hollywood ka ngacmuar seksualisht disa prej kolegëve të tij.

Këtë hulumtim e ka bërë perstigjozja  “New York Times”, ndërkaq pas publikimit të artikullit vet producenti ka kërkuar falje dhe ka thënë se aktualisht do të shkoj në pushim për të “luftuar me demonët e tij”.

“Jam i vetëdijshëm se sjellja ime ndaj kolegeve në të kaluarën ka shkaktuar shumë dhimbje dhe për këtë sinqerisht kërkoj shumë falje”, ka thënë ai për NYT

Kurse edhe aktorja Ashley Judd thotë se para 20 viteve kur ajo donte të punonte në një projekt, producenti e kishte ftuar atë në dhomën e tij të hotelit ku po e priste gjysmë i zhveshur./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU