MIHRIJA TREGON ÇFARË I THA ARMEND REXHEPAGIQI PËR NËNËN E SAJ

1161
0
SHPËRNDAJE

Mihrija thotë se i përngjanë nënës

Bukuria ndihmon, por nuk përcakton suksesin e një gruaje. Janë puna e pandalshme, përkushtimi dhe talenti meritoret për suksesin e çdo njeriu.

E angazhuar në emisionin televiziv “Odeon” ku çdo javë nëpërmjet ekranit të RTV21, përkrah bashkëshortit të saj, sjellë humor dhe argëtim në mijëra sy dhe vesh të njerëzve.

Bëhet fjalë Mihrije Brahën, këngëtaren e cila kohët e fundit është bërë pjesë e pandashme e mediave të shkruara, fal stilit dhe linjave trupore, shkruan rtv21.tv

E ftuar në emisionin “ 1 Kafe prej Shpisë”, Mihrija nuk kishte si të mos diskutonte për thashethemet që thonë se ajo i është nënshtruar një sërë operacioneve plastike.

“ Nuk kom bo, por në momentin kur e shoh të nevojshme edhe të arsyeshme për me bo, pse mos me bo”, ka thënë ajo.

Duke treguar se mollëzat e fryra i ka trashëgim nga nëna e saj, Mihrijes i kujtohen disa fjalë që kompozitori Armend Rexhepagiqi i kishte thënë për nënën.

“ Kur e ka pa nënën tem ajo fytyrën tamam me mollëza, më tha ti e poshtër pse nuk ke tregu që nënën e ke qu njëherë në operacion, tani veten”, tregon Mihrija./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU