“TAGO: DAULLJA KOREANE 2” NË SHESHIN “MAQEDONIA”

1005
0
SHPËRNDAJE

Në sheshin “Maqedonia” sonte do të mbahet spektakli muzikoro-skenik “Tago: Daullja koreane 2”.

Performanca e grupit korean Tago&AtoBIZ fillon në orën 19.00 dhe është pjesë e manifestimit “Nata e bardhë”. Duhej të mbahet mbrëmë, por, siç informon Qendra kulturore për të rinj (QKR), u anulua për shkak të motit të keq.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU