LAJM I MIRË PËR MILANIN

493
0
SHPËRNDAJE

Kthehet mbrojtësi i njohur

Milani ka marrë një lajm të mirë të enjten, pasi Luca Antonelli është kthyer në stërvitje dhe do të jetë i gatshëm për derbin ndaj Inter-it.

Antonelli pritet të jetë i gatshëm për ‘Derby della Madonnina’ ndaj Inter-it, më 15 tetor.

Rikthimi i Antonelli-t shihet si një shtytje e madhe për ‘Rosonerët’ të cilët nuk e kanë filluar mirë sezonin në Serie A, duke humbur tre nga shtatë ndeshjet e para./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU