DUA LIPA, E TRETA NË KLASIFIKIMIN EUROPIAN TË MTV

927
0
SHPËRNDAJE

Dua nuk di të ndalet

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Dua Lipa vazhdon të renditet mjaft mirë në klasifikimet muzikore në botë.

Në klasifikimin europian të “MTV”, Dua Lipa dhe projekti i saj “New Rules”, renditen në vendin e tretë, duke lënë pas hitin e shumëpërfolur të Taylor Swift, “Look What You Made Me Do”.

Ndryshe këngëtarja ka paralajmëruar se “New Rules” do të vijë edhe në versionin indian.Ajo ka paralajmëruar  se do të nis një turne në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Brazil./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU