MOMENTI MË I SIKLETSHËM I LORIT!

1067
0
SHPËRNDAJE

Lori tregon momentin më të sikletshëm

Këngëtarja e mirënjohur nga Shqipëria, Loreta Kaçka – Lori ishte e ftuar në emisionin “1 Kafe prej shpisë” në RTV21.

Lori përpos angazhimeve të shumta që kishte nëpër dasma ajo tha se do të ketë edhe shumë projekte në këtë vit.

Ajo po ashtu ka ndarë me shikuesit momentin më të sikletetshëm që i ka ndodhur asaj.

Lori tha se gjatë një dasme në Kërçovë është rrëzuar nga skena por ajo tha se fatmirsisht në ato momente dritat kanë qenë të fikura dhe ishte momenti i tortës.

Duke qeshur këngëtarja tha se shpëtoi nga ndonjë foto paparac.

“Bjondina” titullohet kënga që Lori është duke punuar dhe që pritet të publikohet shumë shpejt./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU