FJOLLA KRASNIQI I KTHEHET KËNGËS!

928
0
SHPËRNDAJE

Ajo së shpejti do të kthehet me një videoklip

Këngëtarja Fjolla Krasniqi ka vite që është larguar nga skena por ajo është bashkëpunëtore e muzikës në RTV 21.

Fjolla ka thënë se qëllimisht e ka bërë këtë pauzë por për fansat e saj ajo ka një lajm të mirë, shkruan rtv21.tv

Ajo ka paralajmëruar se do ta realizoj një videoklip dhe pritet që projekti të realizohet  pas Vitit të Ri pasi sipas saj tani është duke punuar  disa projekte muzikore për fëmijë.

Ndryshë këngëtarja është vajza e producentit dhe kompozitorit të njohur Naim Krasniqi./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU