DËSHTON SHITJA E TELEFONIT ESSENTIAL

956
0
SHPËRNDAJE

Pas një periudhe të gjatë shtyrjeje, telefoni Essential PH-1 përfundimisht ka dalë në shitje

Sipas firmës për kërkime, BayStreet, kompania Ansy Rubin nuk ka debutim të mirë në SHBA, ku telefoni është ofruar për herë të parë.

Sipas raportit, janë shitur gjithsej 5000 modele të Essential Phone. Kjo shifër është dukshëm më larg nga ajo që pritej.

Essential Phone është ekskluzivisht për Sprint në Amerikë, derisa modeli mund të blihet përmes Best Buy dhe shitoreve online Essential, me çmim prej 700 dollarësh.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU