NJË TAKIM ME RITA ORËN, LIVE NË MTV

876
0
SHPËRNDAJE

Në MTV London, Rita do të jetë prezantuesja e një takimi

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, do të jetë prezantuese në takimin e ardhshëm në MTV London.

Në një video që ka publikuar MTV, Rita e prezanton veten në disa pika të shkurtra, mes tjerash ajo përmend faktin se është nga Kosova, shkruan rtv21.tv

Rita ka treguar se i ka gjithsej 26 tatuazhe, duke treguar se i preferuari i saj është një lule në dorën e djathtë, të cilën e kishte bërë rreth dy vite më pare.

Rita tregoi se takimi ideal për të do të ishte me pije dhe ushqim. Ajo tha se pija e saj e preferuar në një takim është vera ndërsa ushqimi tha se janë: hamburgerët, patatinat dhe picat.

Të dielën, 12 nëntor Rita Ora drejtpërdrejtë nga Londra./21Media

Date night with our #MTVEMA host Rita Ora 🍷💃❤️️

Posted by MTV EMA on Wednesday, September 27, 2017

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU