A I PENGOJNË SHYHRETIT SHKRIMET E PORTALEVE?

914
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shumë e mirënjohur Shyhrete Behluli ishte pjesë e emisionit të sotëm 1 Kafe prej Shpisë në RTV21

Gjatë intervistës u bisedua edhe për shkrimet e shumta që bëhen për të në portalet e shumta në Kosovë e më gjerë, dhe ikona e muzikës shqipe u deklarua se nuk i pengojnë shumë këto shkrime.

Sipas saj në fillim i kanë penguar, mirëpo tani është mësuar me këto shkrime, pasi edhe show biz-i i ka këto gjëra, pasi secili e ka interesin e tij profesional, shkruan rtv21.tv.

Në shkrimet që bëhet mund të mos ketë edhe gjëra të vërteta 100%, ose ka diçka të vërtetë por jo plotësisht, amo kjo është pjesë e show biz-it, ka deklaruar Behluli./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU