DONALD TRUMP PËR TË NËNTËN HERË BËHET GJYSH

561
0
SHPËRNDAJE

Presidenti i Amerikës Donald Trump sot për të nëntën herë është bërë gjysh.

Djali i presidentit Eric Trump dhe bashkëshortja e tij Lara mirëpritën fëmijën e tyre të parë.
Foshnja erdhi në jetë sot dhe emëruan Eric “Luke” Trump, këtë lajm e bëri të ditur vetë Eric përmes llogarisë së tij në Twitter.

Eric është njëri nga djemtë e presidentit Donald Trump, dhe Luke është nipi i tij i nëntë.DJiU238XoAA4AOx

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU