BEBE REXHA DHE JENNIFER LOPEZ KËNDOJNË BASHKË

590
0
SHPËRNDAJE

“In the name of love”, e interpretuar nga JLO dhe Bebe Rexha

Bebe Rexha mbrëmë ishte e pranishme në një show të Jennifer Lopez në Las Vegas. Pas performancës që dha JLO, Bebe qëndroi prapa skenave me këngëtaren ku edhe aty kënduan.

Ajo në prezencë të Jennifer këndoi hitin “In the name of love”, ku JLO nuk mundi t’i rezisotjë zërit të Rexha dhe performoi bashkë me të./21Media

 

When @jlo jlo asks you to sing, you betta sang. Cc: @steviemackey on the keys

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU