NDËRPRITET SEANCA E JASHTËZAKONSHME E KUVENDIT

505
0
SHPËRNDAJE

Ndërpritet  seanca nga Veseli

Seanca e jashtëzakonshme e thirrur nga Vetëvendosje dhe LDK-ja është ndërprerë nga kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli.

Për këtë është arritur një pajtueshmëri ndërmjet deputetëve të opozitës që ishin prezent në sallë e që munguan ata të PAN-it.

Deputeti i LDK-së Avdullah Hoti kërkoi që sot të mblidhet Kryesia e Kuvendit dhe që të martën të vendoset për seancë

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU