“QËNDROJ APO JO, BARCELONA MBETET SHTËPIA IME”

589
0
SHPËRNDAJE

Andres Iniesta ka refuzuar të pranojë deklaratat e presidentit të Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, se ka nënshkruar kontratë të re me ‘Katalanët’

Spanjolli ka theksuar se ende nuk e ka marrë vendimin për të ardhmen e tij.

33 vjeçari ka theksuar se pavarësisht vendimit të tij, se a do të qëndrojë apo jo në ‘Camp Nou’, Barcelona do të mbetet gjithmonë shtëpia e tij, dhe vendi të cilit ai i përket.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU