VESELI: NUK DO TË JETË QEVERI QË KËNAQET ME NUMRA

996
0
SHPËRNDAJE

Veseli tha se po bëhet një luftë politike për shkak të zgjedhjeve lokale

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se salla e seancës duhet të jetë e hapur për gjitha partitë politike, të pozitës dhe të opozitës.

Sipas tij Qeveria e drejtuar nga Haradinaj do të fokusohet drejt forcimit të sovranitetit dhe integrimeve euro-atlantike./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU