SEANCA E JASHTËZAKONSHME SOT NË ORA 12:00

664
0
SHPËRNDAJE

Lajmin e ka bërë të ditur Glauk Konjufca

Seanca e jashtëzakonshme e kërkuar nga LDK dhe Alternativa dhe VV do mbahet sot në ora 12:00.

Lajmin e ka bërë të ditur Glauk Konjufca nga VV pas mbledhjes së kryesisë së Kuvnedit.

“Do të ketë seancë të jashtëzakonshme pas një ore, në orën 12:00, ne presim që aty do të jetë edhe qeveria”, tha ai.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU