KËNGA E RE E TAYLOR SWIFT MPOSHT HITIN “DESPACITO”

498
0
SHPËRNDAJE

Kënga e re e Taylor Swift, “Look What You Made Me Do”, ka mposhtur hitin “Despacito” të Luis Fonsit dhe Daddy Yankeet.

“Look What You Made Me Do” është pritur shumë mirë nga publiku, ku për tre ditët e para ajo ka arritur mbi 100 milionë klikime ndërsa tani i ka mbi 231 milionë klikime.

Videoklipi i kësaj kënge të këngëtares 27 vjeçare thuhet se ka të fshehura disa mesazhe, si për Kanye Westin, Kim Kardashianin, Katy Perryn dhe ish të dashurin e saj Calvin Harris.

“Desapcito” ishte e para në top listën e singllëve në SHBA për 16 javë resht, ndërsa tani në krye të kësaj liste është kënga e re e Swiftit.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU