PAS 288 DITËSH KTHEHEN NË TOKË

1721
0
SHPËRNDAJE

Ekipi kthehet nga hapësira

Ekuipazhi i përbërë prej tre personave: Peggy Whitson, Jack Fischer dhe Fyodor Yurchikhin janë kthyer në mënyrë të sigurtë në Tokë pas 288 ditësh në hapësirë.

Ata po kryenin eksperimente fiziologjike dhe biologjike në bordin e Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU