PAS DASMËS PËRRALLORE, XHENSILA KA DISA FJALË PËR TË THËNË

1730
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja ka fjalë të veçanta për secilin bashkëpunëtor të saj

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj është martuar me aktorin Bes Kallaku, duke organizuar një dasmë përrallore në një ambient të bukur.

Dy ditë pas dasmës, Xhensila tha disa fjalë tejet të bukura dhe falënderuese ndaj të gjithë atyre që kontribuan për ditën e saj të veçantë, shkruan tv21.tv

“Jam akoma e emocionuar nga gjithcka e realizuar edhe e kaluar nga mbremja e dasmes. Ju falenderoj te gjitheve per urimet. Mbase nuk kam mundur ti pergjigjem te gjitheve, por sinqerisht faleminderit me zemer, atyre qe e bene me te bukur edhe me perrallore diten e dasmes tone. Po nis me @geraldinasposa ajo ka meriten kryesore, per cdo detaj te kuruar, personalizuar, edhe gjithcka te realizuar, nje pune kolosale edhe nje perkushtim maksimal, profesioniste te rralle, simply the best, rrini ne hije dhe ju ndrin ajo cka realizoni, keni vepra edhe jo fjale. Nuk kishte vend per pasiguri. Flm Marcela Lati qe u kujdese per nje nga fustanet e mia ate nate, shija jote perkthehet ne klas, flm edhe Armand Peza per perkushtimin maksimal.
Faleminderit @valdrinsahiti qe se bashku me @altartirana realizuat fustanin tim te endrrave, madje edhe me bukur nga sa e kisha menduar edhe enderruar. Gjate provave te fustaneve kam menduar “THE DREAM IS REAL”. Portretin tim mund tja besoja vetem @sellmakosumoviq ke bere edhe ben gjithmone diferencen, artistja me e mire e makeup ne Shqiptari. Ti ben te shendrise natyralisht gjithcka ne punen tende.
@kacilleshi je nje brand me vete, nuk ka nevoj per komente.
Faleminderit “Mrizi i Zanave Fishte” per ushqimin qe shoqeroi mbremjen, nderthurjen e modernes me tradicionalen, jemi shum te lumtur qe morem feedback nga te gjithe te pranishmit, flm per sherbimin, flm qe erdhet per Ne, mbi te gjitha flm qe pranuat dhe na nderuat.
Faleminderit edhe @veraarbri me e mira ne Shqiperi.
Mbremja ishte zjarr, sepse vete ajo eshte zjarr @aurelagace Ajo percjell energji, sebashku me fifin naa mbajten vertete ne ajer gjate mbremjes.
@elifara me e embla qershi mbi torten e mbremjes.
Pastaj @klajdiharuni @bruno qe ishit surpriza me e bukur.
Kledi Bahiti, flm per ate kenge qe ma qeshi shpirtin aq shume.
Falenderoj @eduartgrishaj te cilit i besuam perjetsimin e kujtimit edhe nates tone me te bukur. Studio me profesionale e xhirimit.
Faleminderit @renuarlocaj qe ndalon kohen ne fotografite e tua. Faleminderit @erjonbraja qe fotografove kujtimet me te bukura te familjes.
Faleminderit edhe te gjithe ju qe erdhet edhe gezuat bashke me ne.
Bes, bashke perjetesisht”, ka shkruar Xhensila në postimin e saj në Instagram./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU