URIMI I BLEONËS PËR XHENSILËN

2157
0
SHPËRNDAJE

Bleona ka uruar miken e saj për martesë

Këngëtarja Bleona Qerreti e ka uruar këngëtaren nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj për martesën e saj më aktorin Bes Kallaku.

Belona i ka uruar jetë të lumtur Xhensilës pas martesës.“U trashegofshi ylli! Me jete të lumtur”, ka qenë komenti i Bleonës në fotografinë e postuar nga Xhensila në Instagram.

Ndryshe dje Xhensila dhe Besi i dhanë fund beqarisë më një ceremoni ku kishin ftuar miqët e tyre dhe kolegët nga estrada./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU