HIDHET SHORTI PËR KUPËN E BOTËS NË BASKETBOLL, JA NË CILIN GRUP RADHITET KOSOVA

673
0
SHPËRNDAJE

Vendet me të cilat Kosova do të jetë në grup

Është përcaktuar shorti për kualifikimet e në Kupën e Botës në Basketboll. Kosova kualifikohet në grupin  C ku do të jenë edhe Polonia, Lituania dhe Hungaria, raporton rtv21.tv

Ndryshe Kampionati Botëror në Basketboll do të mbahet në Kinë në vitin 2019./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU