MIRSA SHFAQET E LUMTUR ME VAJZËN

1082
0
SHPËRNDAJE

Ajo shihet e gëzuar me vajzën në gjoks

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Mirsa Kërqeli, ka kohë që nuk ka sjellur ndonjë projekt muzikor. Por, të rejat nga jeta e saj private nuk po ndalen. Ajo së fundmi është bërë nënë për herë të dytë, duke sjellur në jetë vajzën e quajtur Ana, shkruan tv21.tv

Këngëtarja në rrjete sociale ka postuar një fotografi me vajzën së saj, Anën, në të cilën shihet mjaft e gëzuar.

Kujtojmë se Mirsa, prej që është martuar jeton në Amerikë bashkë me burrin dhe djalin 3 vjeçar, Tiarin e tani edhe me Anën e vogël./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU