UEFA: FALENDEROJMË SHKUPIN, NIKOQIR I PËRKRYER

681
0
SHPËRNDAJE

Federata Evropiane e Futbollit (UEFA) në “twitter” ka shprehur admirim për organizimin. Ndeshja dhe gjithçka që ishte paraparë në Telekom Arena ( Arena Filipi i dytë) u zhvillua pa ndonjë pa vërejtje.

Faleminderit Shkup. Nikoqir fantastik i Uefa Super Cup 2017, është shkruar në njoftimin e Uefa-s.

Edicioni i 42-të u luajt mbrëmë në Shkup ku Real Madrid mposhti Manchester United-in me rezultat 2:1.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU