ELVANA GJATA PERFORMON PËR HERË TË PARË NË FRANCË

427
0
SHPËRNDAJE

Elvana nis turneun veror në Francë

Këngëtarja e njohur Elvana Gjata, nuk di të ndalet,ajo ka nisur turneun veror në Francë.

“Kalova një ditë fantastike sot në Leucate, në intepretimin tim të parë të Forever is Over”, ka shkruar ajo në Instagram.

Elvana ishte e ftuar si pjesëmarrëse në festivalin e përvitshëm të radios franceze “NRJ Summer Tour”.

Ndryshe “Forever is over” është kënga e saj e fundit e cila është publikuar në muajin qershor dhe ka marrë mbi 3 milionë klikime./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU