ALBANI DHE MIRIAMI NË FILLIM TË LIDHJES

562
0
SHPËRNDAJE

Albani është kthyer mbrapa në kohë

Alban Skenderaj dhe Miriam Cani edhe më tej vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të pëlqyera të skenës shqiptare.

Pavarësisht angazhimeve në muzikë, çifti i njohur kanë arritur që të ia dalin mbanë ta ruajnë lidhjen e tyre.

Në profilin e tij në Instagram, Albani ka publikuar një foto bashkë me Miriamin, të shkrepur 10 vite më parë.

Në foton e publikuar çifti duket shumë më ndryshe krahasuar me ditët e sotme./21Media

111-3

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU