SEVEN SARAQI INSPIROHET EDHE NGA KËNGËTARËT SHQIPTARË

489
0
SHPËRNDAJE

Ai tha se më shumë i pëlqen ndonjë këngë që i jep ide

Sonte në kuadër të emisionit ”21 Gradë” të RTV21 i ftuar ishte këngëtari i njohur, Seven Saraqi, i cili tashmë e një kohë jeton në Amerikë. Gjatë emisionit me Saraqin u bisedua për karrierën, por edhe për jetën private të tij, shkruan rtv21.tv

Duke folur për muzikën, këngëtari tha se i pëlqen muzika që bëhet atje, por edhe në Evropë.  Këngëtari tha se më shumë i pëlqen ndonjë këngë që i jep ide, duke thënë se ka edhe këngë shqipe dhe këngëtarë shqiptarë që e inspirojnjë.   Ai më tutje tha se më shumë dëgjon këngë anglisht, por nuk mungojnë edhe ato shqipe.

Ndryshe, projekti i fundit i Seven Saraqit është ”Molotov”./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU