YLLKA KA NJË MESAZH PËR POLITIKANËT

410
0
SHPËRNDAJE

Yllka Gashi  ka komentuar ngjarjen politike Aktorja e njohur Yllka Gashi  ka komentuar ngjarjen politike në Kosovë.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka postuar  një fotografi të vajzës së saj të bërë pranë statujës së Bill Klinton.

“Billi po thotë:”Mentë n’kry e mos e @$& punën!” #FriKosovaJuEsEj” ka shkruar aktorja.

Kjo ka qenë një porosi e ish Ambasadores amerikane në Prishtinë, Tracey Ann Jacobson dhe këto fjalë Yllka i rikujtoi./21Media

 

Billi po thotë:”Mentë n’kry e mos e @$& punën!” #FriKosovaJuEsEj

A post shared by Yllka Gashi (@yllka_gashi) on

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU