BEYONCE KËRKON TË BLEJË KLUBIN E NJOHUR

654
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja me famë botërore dëshiron të futet edhe në sport.

Houston Rockets mund të bëhen me një aksionare të famshme, siç është Beyonce.

Sipas portalit Bloomberg, artistja amerikane, një tifoze e Houstonit, është pjesë e një grupi investitorësh që kanë shfaqur gatishmërinë për blerjen e skuadrës së NBA për një vlerë prej më shumë se dy miliardë dollarësh.

Beyonce është një fanse e madhe e basketbollit dhe shumë shpesh është parë nëpër sallat e NBA, së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z, transmeton KosovaPress.

Edhe vetë reperi amerikan ka aksione në një klub të NBA, bëhet fjalë për Brooklyn Nets.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU