PUBLIKOHEN PAMJET E PARA TË “THOR: RAGNAROK”

1362
0
SHPËRNDAJE

“Thor: Ragnarok” është një film me superheronjë bazuar në karakterin e Marvel Thor

Ai do të jetë filmi i tretë në serinë e filmave Thor, dhe filmi i 17të në filmat e Universit Kinematografik Marvel.

Filmi ka regjinë e Taika Waititit, dhe aktorët e famshëm që paraqiten në film përbëjnë emra si: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchet, Idris Elba, Jeff Goldblum, Karl Urban, Mark Ruffalo e të tjerë, shkruan tv21.tv.

Filmi ka filluar prodhimin qysh në vitin 2014, duke filluar xhirimet në vitin 2016.

Filmi do të dalë në kinema me datën 3 nëntor të këtij viti, e më poshtë keni pamjet e para që na paraqesin atë se çfarë mund të presim nga ky film:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU