“DITA ZË FILL” PREMIERË BOTËRORE NË FESTIVALIN E SARAJEVËS

“DITA ZË FILL” PREMIERË BOTËRORE NË FESTIVALIN E SARAJEVËS

1108
0
SHPËRNDAJE

Filmi i Koçit është në konkurrencë në festivalin më të rëndësishëm të filmit për rajon

Filmi i Gentian Koçit, “Dita zë fill”, është në konkurrencë zyrtare në festivalin më të rëndësishëm të filmit për rajon, dhe në këtë festival do të ketë premierën botërore.

Filmi flet për përpjekjen e një nëne të re për të mbajtur me thonj një vend pune në një mjedis të pasurish të rinj. Në këtë treg projekti i ri i Koçit po ndjek rrugën e kërkimit të producentëve të huaj.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU