KARRIERA APO FAMILJA, KË ZGJEDH MANJOLA?

764
0
SHPËRNDAJE

Manjola tha se karriera ka ardhur pas familjes

Në kuadër të emsionit “21 gradë”  ishe e ftuar  Manjola Nallbani,  njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo ka thënë se gjithmonë  karriera ka ardhur pas familjes pasi sipas saj për fëmijë je një ndërsa  skena ka shumë vende për shumë artiste.

“Mendoj që fëmijët rriten dhe ti je mamaja e vetme për të dhe cdo gjë që kalon nuk nreqet më, ndërsa në karrierë dhe art veq meje ka me mijëra  artiste të tjera, skena ka shumë vende për shumë artiste ndërsa për fëmijën je një”

Nallbani tha se është  e lumtur që ka bërë këtë lloj zgjedhje dhe kam ndëtrtuar  këtë raport në mes jetës private dhe karrierës së saj.

Ndërsa sa i përket shoqërisë ajo tha se ka një rreth të vogël që i konsideron miq.

Këngëtarët Aurela Gaqe, Eli Fara, Eneida Tarifa , Kastriot Tusha, Shkëlzen Jetishi janë disa nga miqtë që ka veçuar ajo./21Media

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU