VETTEL E HAMILTON NUK E DUAN ALONSON NË EKIPET E TYRE

1018
0
SHPËRNDAJE

Vettel dhe Hamilton e kanë të qartë, nuk e duan Fernando Alonson në ekipet e tyre.

Pilotët e Formula 1, Sebastian Vettel dhe Lewis Hamilton i frikësohen konkurrencës dhe për këtë kanë refuzuar Fernando Alonson.Në pyetjen nëse Alonso duhet të transferohet në ekipet e tyre, ata janë përgjigjur:“Jam i lumtur me kolegët që kam”, tha Hamilton me një buzëqeshje interesante.“Nuk jam unë ai që duhet të transferojë pilotë, por preferoj Kimin para tij”, thotë Vettel

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU