FESTIVALI MË I MADH VEROR SKOPJE CALLING, SJELL MARTIN GARRIX NË SHKUP

837
0
SHPËRNDAJE

Dj me famë botërore, numër 1 në hitet botërore dhe evropiane Martin Garrix vjen në Shkup më 23 qershor. Koncerti që do zhvillohet në sallën e  ARM-së përveç Martin Garrix do të ketë performanca edhe nga Jax Jones dhe Aleks Dair. Në konferencë për shtyp organizatorët thanë se biletat tashmë janë në shitje.

Martin Garrix dhe Dj që e shoqërojnë janë të parët që hapin dhe sezonin veror te festivaleve “Skopje Calling”

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU