JULIANA PASHA, KËNGËT E MIRA NUK BAZOHEN TEK KLIKIMET, POR TEK MESAZHI QË PËRCJELLIN!

1036
0
SHPËRNDAJE

“Faleminderit që keni bërë këtë këngë”, këto janë disa nga mesazhet që i kanë ardhur këngëtares së famshme Juliana Pasha pas publikimit të këngës për femrat e trafikuara. Këngëtarja thotë se kjo këngë ka frymëzuar shumë gra dhe të reja të cilat e kanë gjetur veten e tyreme historinë që është përcjellur. Në intervistën për televizionin 21 ajo thotë se kjo këngë nuk mund të dëgjohet shumë herë pasi është e rëndë por e rëndësishme është që ka një mesazh për të përcjell tek publiku.

Për më tepër ndiqeni intervistën:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU