JULIANA PASHA: ‘’EUROVIZIONI’’ PIKËPYETJE PËR SHTETET E VOGLA

836
0
SHPËRNDAJE

Edhe pse kompeticioni më I madh në Evropë kaloi, jehona e tij vazhdon. Juliana Pasha përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovizionin e vitit 2010 në një intervistë ekskluzive për TV21 komenton fituesin e këtij viti dhe performancën e Shqipërisë. Ajo thotë se fitorja ishte e merituar dhe në përjgithësi eurovizioni shkoi mirë. Sa i përket performancës së Shqipërisë Juliana mbetet e kënaqur por thotë se për shtetet e vogla ky kompeticion është një pikëpetje e madhe.

Për më të tepër ndiqeni intervistën

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU