MOTI SOT

462
0
SHPËRNDAJE

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë me erë të përforcuar veriore. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej -4 deri në 4 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 6 deri në 13 gradë C.

Gjatë fundjavës, temperatura e mëngjesit në shumë vende do të jetë rreth 0. Temperatura e ditës nga e shtuna do të jetë në rritje.

Në Shkup temperatura do të arin deri më 10 gradë C.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU