“SI CIGAREN E FUNDIT MË FIKE”

1302
0
SHPËRNDAJE

Mihrije Braha sonte vjen me një projekt të ri muzikor

Këngëtarja Mihrije Braha sonte do të lansojë këngën dhe videoklipin e saj më të ri. Kënga mban titullin “Si cigaren e fundit më fike”

Blerdi Malushi dhe Kastriot Saqipi janë dy regjisorët që janë përkujdesur për videoklipin e këngëtares, shkruan rtv21.tv

“Sonte lansimi i klipit më të ri….”Si cigaren e fundit më fike”, ka shkruar këngëtarja në një fotografi të publikuar në Instagram./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU