3 VJEÇARJA QË U AKSIDENTUA NË ÇAIR, KA NDËRRUAR JETË

3026
0
SHPËRNDAJE

Tre vjeçarja Senija Lutfiu, e cila u aksidentua dje pasdite në afërsi të xhamisë Jahja Pasha në Çair ka ndërruar jetë si pasojë e lëndimeve të rënda. Lajmi është kumtuar për TV21 nga familjarët e saj.

Voglushja ishte duke lozur me fëmijët e lagjes dhe në një moment u përplas nga një makinë derisa po vraponte në rrugë për të marrë topin. Ajo menjëherë u dërgua në Spitalin e Qytetit, ku mjeku kujdestar bëri të ditur për seriozitetin e lëndimeve.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU