SHIKONI SA KA NDRYSHUAR AKTORI I “14 VJEÇ DHËNDËR”

2926
0
SHPËRNDAJE

Gjino tani është bërë burrë i madh.

Ka kaluar shumë kohë që nga realizimi i komedisë “14 vjeç dhëndër”, mirëpo të gjithë ende e pëlqejnë dhe shikojnë me të njëjtin emocion.

Personazhi më i pëlqyer padyshim ishte dhëndri i vogël, Gjino. Sot, aktori nga Vlora, Admir Sorra është bërë burrë i madh. Edhe pse tregoi se ishte vërtet i talentuar, ai nuk vazhdoi rrugën e kinematografisë./21Media

 

 

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU