ERZEN RUSTEMI: GJYSHI MA KA LËNË AMANET MOS NDESHEM ME BOKSIER SHQIPTAR !

1860
0
SHPËRNDAJE

Kampioni botëror në boksin e peshave të rënda  në një rrëfim eksluziv për televizionin 21 thotë se gjyshi ia ka lënë amanet që të mos ndeshet me një boksier shqiptar. I pyetur se me cilin boksier do të dontë të kishtë një ndeshje ai shprehet se Vladimir Klitchko është bokseri që e ka ndjekur dhe do donte të ngjitej në ring, ndërsa me një bokser shqiptar nuk ka patur ndeshje, përvec bashkpunimeve profesionale por me gjasë nuk do të ketë një të tillë pasi amanetin e gjyshit ka ndërmend ta coj deri në fund.

 

Për më tepër ndiqeni intervistën e plotë:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU