BRENDA SHTËPISË LUKSOZE TË ALMEDËS DHE ÇENARIT (FOTO)

4039
0
SHPËRNDAJE

Një ambient i mahnitshëm

Çifti i njohur Almeda Abazi  dhe Tolgahan Sayışman të cilët kanë dy vite që janë së bashku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë muaj më parë në Los Angeles.

Pas një kohe të gjatë që çifti kaloi në Amerikë për muajin e mjaltit tani janë kthyer në Turqi, shkruan rtv21.tv

Menjëherë pas kthimit të tyre në Stamboll ata janë zhvendosur në një shtëpi të re e cila është super luksoze me një enterier të mahnitshëm dhe me një ballkon që kap një pamje shumë të bukur të Stambollit.

Shikoni më poshtë disa nga pamjet e shtëpisë./21Media

1438107_50b2e07d923007c687662aca72d006f2_640x6401438107_5102b73d18b15c6971eed46ac3f7a5e7_640x6401438107_af6fe890438848ec1841aeab239ebd82_640x6401438107_b3c722d20ba417768a824d16f3f7af11_640x6401438107_dab1cd55d951d73c1687b9fe90822b75_640x640

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU