NORA ISTREFI SOT FESTON DITËLINDJEN

1715
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Nora Istrefi feston sot ditëlindjen e 31-të me shumë suksese në karrierë muzikore, shkruan rtv21.tv

Nora Istrefi e cila karrierën e ka filluar në moshën 18 vjeçare muzikës shqiptare i ka sjell këngë dhe hite të shumta duke u bërë kështu një nga emrat më të pëlqyer të estradës.

Ndryshe kënga e fundit nga Nora është “Hije” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

SHPËRNDAJE
Artikulli paraprakMOTI SOT
Artikulli tjetërVETURA ANTI-TRAFIK

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU