(VIDEO) EKSKLUSIVE: DANI PUBLIKON SOT KËNGËN E RE, GILI DHE NEKI EMRA SË SHPEJTI KËNGË TË REJA

831
0
SHPËRNDAJE

Ramadan Krasniqi i njohur ndryshe si Dani në një intervistë për Tv21 gjatë koncertit të Miranda Hashanit tha se sot do publikojë një këngë të re.

Edhe Gili u shpreh gjithashtu se do vij me projekte te reja dhe një ndër to është gati për tu lansuar. Muaji maj për këngëtarët tanë duket si muaji i publikimeve pasi edhe Neki Emra është në përfundim të një projekti muzikor.

Për më tepër ndiqni intervistat:

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU