“REALI NUK JANË MË TË MIRË SE ATLETICO”

789
0
SHPËRNDAJE

Kapiteni i Atletico Madridit i ka kushtuar këtë fjali sulmuesit kryesor të klubit të tij

Antoine Griezmann është duke menduar për një kalim tek një skuadër tjetër, dhe së fundmi ka lavdëruar klubet si Barcelona e Real Madrid, por kapiteni i tij nuk mendon njëjtë.

Gabi nuk mund ta imagjinojë Griezmannin të largohet nga Atletico për një klub si Real Madrid, dhe beson se një lëvizje drejt madrilienëve nuk do të ishte hapi i duhur në karrierën e francezit, shkruan tv21.tv.

“Në ditët e sotme, Real Madrid nuk janë më të mirë se Atletico, shpresoj që ky trend të vazhdojë”, ka deklaruar Gabi për AS./21Media

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU