KU PO PUSHON ERMALI ME FAMILJEN (FOTO)

761
0
SHPËRNDAJE

Pushime relaksuese

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu ka vendosur që të largohet pak nga angazhimet e tij të shumta muzikore për t’i kushtuar kohë familjes për pushime disa ditore, shkruan rtv21.tv

Ermal Fejzullahu ka zgjedhur qyetetin e Durrësit si destinacion ku po kalon pushime relaksuese së bashku me gruan dhe tre fëmijët.

Më poshtë keni disa foto nga pushimet e tyre të cila Ariana gruaja e Ermalit i ka posuar në rrjetin social Instagram./21Media


17409586_763773017112399_1191003450_n17440273_763773000445734_827559232_n17440528_763772980445736_946919927_n

17361103_763772960445738_353691252_n

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU