ÇIFTET E PLOTATË FAZËS ÇEREKFINALE TË CHAMPIONS LEAGUE

1114
0
SHPËRNDAJE

Përballja më e fortë do të zhvillohet mes skuadrës së Real Madridit dhe Bayern Munichut. Bayern Munich ndeshet me Real Madridin

Borussia Dortmund do të përballet me Monacon

Çifti i parë në çerekfinalen e Ligës së Kampionëve do të jetë mes Atletico Madridit dhe Leicester Cityt.

Gjithashtu derbi i madh do të jetë edhe takimi mes Juventusit dhe Barcelonës.

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU